Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend Flamenco Тава за пржење

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-42%

Подобрете го квалитетот на храната која ја подготвувате со Delimano Stone Legend Flamenco Тавата за пржење. Оваа цврста тава за пржење е достапна во 2 димензии (24 и 28см). Цврста но мазна површина која е отпорна на гребење и овозможува готвење без маснотии со метални алатки. Без разлика што ќе подготвувате во неа, храната секогаш ќе се лизга и чистењето ќе биде лесно како песна.

Delimano Stone Legend Flamenco Тава за пржење

Редовна цена: 1.598,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Подобрете го квалитетот на храната која ја подготвувате со Delimano Stone Legend Flamenco Тавата за пржење. Оваа цврста тава за пржење е достапна во 2 димензии (24 и 28см). Цврста но мазна површина која е отпорна на гребење и овозможува готвење без маснотии со метални алатки. Без разлика што ќе подготвувате во неа, храната секогаш ќе се лизга и чистењето ќе биде лесно како песна.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подобрете го квалитетот на храната која ја подготвувате со Delimano Stone Legend Flamenco Тавата за пржење. Оваа цврста тава за пржење е достапна во 2 димензии (24 и 28см). Цврста но мазна површина која е отпорна на гребење и овозможува готвење без маснотии со метални алатки. Без разлика што ќе подготвувате во неа, храната секогаш ќе се лизга и чистењето ќе биде лесно како песна.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star