Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Stone Legend Flamenco Касерола со капак

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-40%

Flamenco Касеролата со капак е идеална за готвење сосови, чорби и други вкусни јадења. Изработена е од траен емајл отпорен на гребења и челик со честички вистински камен кои даваат одлична спроводливост на тполината за подеднакво готвење. Може да се користи на сите површи за готвење: електрични, гас, кермички ии индукција. Лесна е за чистење и безбедна за во машина за садови.

Delimano Stone Legend Flamenco Касерола со капак

Од Редовна цена: 1.998,00 ден. До


Специјална цена: 1.190,00 ден. До

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Flamenco Касеролата со капак е идеална за готвење сосови, чорби и други вкусни јадења. Изработена е од траен емајл отпорен на гребења и челик со честички вистински камен кои даваат одлична спроводливост на тполината за подеднакво готвење. Може да се користи на сите површи за готвење: електрични, гас, кермички ии индукција. Лесна е за чистење и безбедна за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Гответе како професионалец со Flamenco Касерола ломнец со капак

Flamenco Касеролата со капак е идеална за готвење сосови, чорби и други вкусни јадења. Изработена е од траен емајл отпорен на гребења и челик со честички вистински камен кои даваат одлична спроводливост на тполината за подеднакво готвење. Може да се користи на сите површи за готвење: електрични, гас, кермички ии индукција. Лесна е за чистење и безбедна за во машина за садови.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома