Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend CopperLUX Решетка за XXL Ростер

Photo
Video
-75%

Stone Legend Copperlux ростер XXL решетката е специјално дизајнирана за Delimano Stone Legend Copperlux ростер XXL 2во1, за да ви овозможи разновидна потреба, рамномерно печење и неверојатни резултати. Изработена е од квалитетен нерѓосувачки челик, безбеден за миење во машина за садови и безбеден за во рерна на температура до 230°C.

Delimano Stone Legend CopperLUX Решетка за XXL Ростер

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Stone Legend Copperlux ростер XXL решетката е специјално дизајнирана за Delimano Stone Legend Copperlux ростер XXL 2во1, за да ви овозможи разновидна потреба, рамномерно печење и неверојатни резултати. Изработена е од квалитетен нерѓосувачки челик, безбеден за миење во машина за садови и безбеден за во рерна на температура до 230°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Stone Legend Copperlux ростер XXL решетката е специјално дизајнирана за Delimano Stone Legend Copperlux ростер XXL 2во1, за да ви овозможи разновидна потреба, рамномерно печење и неверојатни резултати. Изработена е од квалитетен нерѓосувачки челик, безбеден за миење во машина за садови и безбеден за во рерна на температура до 230°C.

Технички карактеристики
Материјал не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star