Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Stone Legend CopperLUX Стаклен капак за XXL ростер

Photo
Video
-65%

Stone Legend Copperlux Стаклениот капак е специјално дизајниран за XXL Ростерот, за да му овозможи разновидна употреба, уредно печење и сочни резултати. Изработен е од калено стакло за цврстина, долготрајна употреба и јасен преглед на храната која ја подготвувате. Има вграден отвор за течности, безбеден е за во машина за садови и може да се користи на температури до 250°C.

Delimano Stone Legend CopperLUX Стаклен капак за XXL ростер

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 349,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Stone Legend Copperlux Стаклениот капак е специјално дизајниран за XXL Ростерот, за да му овозможи разновидна употреба, уредно печење и сочни резултати. Изработен е од калено стакло за цврстина, долготрајна употреба и јасен преглед на храната која ја подготвувате. Има вграден отвор за течности, безбеден е за во машина за садови и може да се користи на температури до 250°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Stone Legend Copperlux Стаклениот капак е специјално дизајниран за XXL Ростерот, за да му овозможи разновидна употреба, уредно печење и сочни резултати. Изработен е од калено стакло за цврстина, долготрајна употреба и јасен преглед на храната која ја подготвувате. Има вграден отвор за течности, безбеден е за во машина за садови и може да се користи на температури до 250°C.

Технички карактеристики
Материјал не‘рѓосувачки челик, стакло

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star