Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Мелница за сол и бибер

Photo
Video

Уживајте во храната, користејќи свежо сомелен бибер и сол, кои естетски се чуваат во Мелницата за сол и бибер!

 • Меле сол и бибер – секое на соодветната страна
 • Со керамичка мелница и проѕирен сад
 • Незаменлив дел од секоја трпеза
Delimano Мелница за сол и бибер
590,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во храната, користејќи свежо сомелен бибер и сол, кои естетски се чуваат во Мелницата за сол и бибер!

 • Меле сол и бибер – секое на соодветната страна
 • Со керамичка мелница и проѕирен сад
 • Незаменлив дел од секоја трпеза
Дознајте повеќе
Детали за производот

Збогатете ја трпезата со оваа стилска Мелница за сол и бибер

Уживајте во храната, користејќи свежо сомелен бибер и сол, кои естетски се чуваат во Делимано Мелницата за сол и бибер!

Уникатниот и практичен дизајн заштедува простор на масата и ви овозможува пософистициран и помодерен изглед.

Керамичка мелница и проѕирна сад

Делимано Мелница за сол и бибер 2 во 1 содржи квалитетна керамичка мелница и проѕирен сад, со кој секогаш ќе знаете кога треба да ја дополните.

Совршен избор за секоја трпеза: дома, на пикник, на работа или пак на одмор!

Едноставна и практична примена

 • Меле сол и бибер – секое на соодветната страна
 • Незаменливо на секоја трпезариска маса
 • Рамка од не’рѓосувачки челик
 • Едноставно за користење
 • Заштедува простор
Технички карактеристики
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика
Тежина 0.33 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star