Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Quick Pot Стаклен капак 22 см.

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-64%

Delimano Стаклениот капак за Quick Pоt е одличен додаток на вашиот Delimano Quick pot. Заштедете енергија додека готвите, спречете протекување и добијте уште пвеќе од вашите лонци и тави со овој висококвалитетен стаклен капак од 22см. Изработен е од квалитетен нерѓосувачки челик и стакло, а има и рачка на која ќе можете да ја оставите лажицата.

Delimano Quick Pot Стаклен капак 22 см.

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Delimano Стаклениот капак за Quick Pоt е одличен додаток на вашиот Delimano Quick pot. Заштедете енергија додека готвите, спречете протекување и добијте уште пвеќе од вашите лонци и тави со овој висококвалитетен стаклен капак од 22см. Изработен е од квалитетен нерѓосувачки челик и стакло, а има и рачка на која ќе можете да ја оставите лажицата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо-квалитетен капак, идеален за вашот лонец или тава

Delimano Стаклениот капак за Quick Pоt е одличен додаток на вашиот Delimano Quick pot. Заштедете енергија додека готвите, спречете протекување и добијте уште пвеќе од вашите лонци и тави со овој висококвалитетен стаклен капак од 22см. Изработен е од квалитетен нерѓосувачки челик и стакло, а има и рачка на која ќе можете да ја оставите лажицата.

Технички карактеристики
Димензија 22 cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star