Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Primissima Вок тава 28см.

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-82%

Високо квалитетнаВок тава 28см за подготовка на вкусни оброци од месо и злеенчук: риба, стекови, морска храна, тиквички, модар патлиџан, пиперки итн.

Delimano Primissima Вок тава 28см.

Редовна цена: 1.390,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
Кратко инфо

Високо квалитетнаВок тава 28см за подготовка на вкусни оброци од месо и злеенчук: риба, стекови, морска храна, тиквички, модар патлиџан, пиперки итн.

Дознајте повеќе

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star