Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток за подготовка на паста

Photo
Video
-77%

Искористете ја максимално вашата Мелница за месо за Кујнскиот робот Deluxe со овој неверојатен додаток за подготовка на паста. Лесно се прикачуваат додатоците, па ќе можете да подготвите шест различни видови на свежа паста или четири различни колачи. Уживајте во вкусни шпагети, макарони и ригатони, подготвени само од јајца, брашно и вода. Подгответе домашни колачи по ваш вкус.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток за подготовка на паста

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Искористете ја максимално вашата Мелница за месо за Кујнскиот робот Deluxe со овој неверојатен додаток за подготовка на паста. Лесно се прикачуваат додатоците, па ќе можете да подготвите шест различни видови на свежа паста или четири различни колачи. Уживајте во вкусни шпагети, макарони и ригатони, подготвени само од јајца, брашно и вода. Подгответе домашни колачи по ваш вкус.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дополнителна употреба за вашиот Кујнски робот

Искористете ја максимално вашата Мелница за месо за Кујнскиот робот Deluxe со овој неверојатен додаток за подготовка на паста. Лесно се прикачуваат додатоците, па ќе можете да подготвите шест различни видови на свежа паста или четири различни колачи. Уживајте во вкусни шпагети, макарони и ригатони, подготвени само од јајца, брашно и вода. Подгответе домашни колачи по ваш вкус.

Уживајте во свежо подготвена паста секогаш!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.