Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Сет додатоци за мелење месо

Photo
Video
-58%

Надградете го вашиот Кујнски робот Deluxe со мелница за месо. Овозможете им го на вашето семејство најдоброто со избирање на месо и мелење дома, баш како што сакате. Подгответе мелено месо за болоње сок, бургери или пити. Доаѓа со дoдатоци, па ќе можете да подготвувате и колбаси или кибе.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Сет додатоци за мелење месо

Редовна цена: 3.990,00 ден.


Специјална цена: 1.690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Надградете го вашиот Кујнски робот Deluxe со мелница за месо. Овозможете им го на вашето семејство најдоброто со избирање на месо и мелење дома, баш како што сакате. Подгответе мелено месо за болоње сок, бургери или пити. Доаѓа со дoдатоци, па ќе можете да подготвувате и колбаси или кибе.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Од кујнски робот до апарат за мелење месо

Уште една функција со која можете да го надоградите вашиот Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe е додатокот за подготовка на месо и колбаси. Мелете месо во домот или правете домашни колбаси. Зошто да купувате цела машина ако можете едноставно да го надоградите вашиот омилен Delimano kitchen robot?

Мелете месо или направете домашни колбаси

Додатокот за мелење месо на Delimano кујнскиот робот има метална глава за мелење која се состои од 3 дискови за фино, средно и грубо мелење.  Другиот дел од комплетот е додаток за правење колбаси кој вие лесно можете да го додадете на уредот. За љубителите на источна храна  додадовме и дел за правење кибе – ролни со месо кои се спремни да бидат исполнети со вашите омилени полнења.  

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star