Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток Мелница

Photo
Video
-75%

Сега можете да додадете уште една одлична функција на одличниот Kitchen Robot Deluxe, со повеќенаменска мелница. Можете да мелите со големина по ваша желба, со едно кликање на копчето. Можете и да ја користите за мелење на јатки или шеќер за печење, или за билки и зачини за богати маринади и вкусни оборци.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток Мелница

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Сега можете да додадете уште една одлична функција на одличниот Kitchen Robot Deluxe, со повеќенаменска мелница. Можете да мелите со големина по ваша желба, со едно кликање на копчето. Можете и да ја користите за мелење на јатки или шеќер за печење, или за билки и зачини за богати маринади и вкусни оборци.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додадете мелница на вашиот Кујнски робот

Сега можете да додадете уште една одлична функција на одличниот Kitchen Robot Deluxe, со повеќенаменска мелница. Можете да мелите со големина по ваша желба, со едно кликање на копчето. Можете и да ја користите за мелење на јатки или шеќер за печење, или за билки и зачини за богати маринади и вкусни оборци.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star