Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Platinum Повеќенаменски рачен блендер

Photo
Video

Delimano Platinum е 9-делен апарат кој ќе ви помогне во подготовката на храна. Со помош на додатоците ќе можете да сечете, сечкате, матите, мешате, пасирате, реднате и блендирате. Срцето на овој апарат е во моќната основа од 600W со 10 брзини. Поради тоа што е лесен е за склопување и за чистење, овој апарат ќе стане вашиот омилен асистент во кујната.

Delimano Platinum Повеќенаменски рачен блендер
7.790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Platinum е 9-делен апарат кој ќе ви помогне во подготовката на храна. Со помош на додатоците ќе можете да сечете, сечкате, матите, мешате, пасирате, реднате и блендирате. Срцето на овој апарат е во моќната основа од 600W со 10 брзини. Поради тоа што е лесен е за склопување и за чистење, овој апарат ќе стане вашиот омилен асистент во кујната.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Platinum Hand Blender & Multipractic Deluxe Pro е 9-делен апарат кој ќе ви помогне во подготовката на храна. Со помош на додатоците ќе можете да сечете, сечкате, матите, мешате, пасирате, реднате и блендирате. Срцето на овој апарат е во моќната основа од 600W со 10 брзини. Поради тоа што е лесен е за склопување и за чистење, овој апарат ќе стане вашиот омилен асистент во кујната.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома