Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Perla Електрична скара

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Delimano Perla Електричната скара е идеално решение за подготвување скара внатре или надвор. Има нелеплива површина која е лесна за чистење, на која ќе можете да подготвите бургери, пилешко, зеленчук, јајца, риба и многу повеќе. Температурата може да биде од 80 до 200 степениа и штом ќе зацршите ќе можете да го извадите садот во кој се собира маслото и да го измиете во машина за садови.

Delimano Perla Електрична скара
4.998,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Delimano Perla Електричната скара е идеално решение за подготвување скара внатре или надвор. Има нелеплива површина која е лесна за чистење, на која ќе можете да подготвите бургери, пилешко, зеленчук, јајца, риба и многу повеќе. Температурата може да биде од 80 до 200 степениа и штом ќе зацршите ќе можете да го извадите садот во кој се собира маслото и да го измиете во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Имајте фантастичен пикник без оглед на временските услови и годишното време

Го сакате мирисот на убаво испечена храна на скара, но временските услови ги расипале вашите планови? Со Делимано Perla Електричната скара / плотна тоа веќе никогаш нема да ви се случи. Сега можете да правите скара во средината на вашиот стан!

Delimano Perla Electric Table Grill

Идеално решение за користење внатре или надвор

Печете пилешко, стекови, плескавици, колбаси или ребра. Потпекувајте зеленчук, риби или ракчиња. Пржете јајца или правете омлет.

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Пилешко

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Бургери

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Зеленчук

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Јајца

Лесна за користење и за чистење

Кога ја вклучувате плочата за скара, таа ќе се загрее за неколку минути, а потоа можете да ја подесите температурата од 80 до 200 степени. Плочата за скара содржи преливен отвор и сад за собирање маснотии, за собирање на непотребното масло или маснотии од храната.

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Нелеплива облога & лесно чистење

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Сад за собирање на вишокот масло

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Прилагодување на температура – од 80 до 200°C

 • Delimano Perla Electric Table Grill

  Двојна површина за готвење – мазна & ребраста

Технички карактеристики
Дополнителни информации Јачина: 2300W
Нелеплива облога без штетни хемикалии
Димензии на скарата: 48х32см.
Прилагодување на температура – од 80 до 200°C
Должина на кабел: 1м.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star