Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Perla Блендер 2во1 и Електричен бокал

Photo
Video

Delimano Perla блендерот 2во1 комбинира 2 апарати во 1 - блендер и сечко. Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Delimano Perla Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујна. Со својот капацитет од 1,5л. и моќност од 2.200W, многу брзо ќе ја зоврие водата.

Delimano Perla Блендер 2во1 и Електричен бокал
6.596,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Perla блендерот 2во1 комбинира 2 апарати во 1 - блендер и сечко. Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Delimano Perla Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујна. Со својот капацитет од 1,5л. и моќност од 2.200W, многу брзо ќе ја зоврие водата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Корисна комбинација за секој ден и за секоја кујна!

Блендерот и сечкото се дел од најосновите потреби во кујната. Зошто да ги купувате посебно кога можете да ги добиете двете во едно и со тоа да заштедите на пари и простор во вашата кујна?

Користете го Delimano Perla блендерот 2 во1 за:

 • Блендирање овошја (дури и замрзнати), зеленчук, ореви за многу кратко време.
 • Дробење на лед за само неколку секунди
 • Сечкање на свежи состојки
 • Мелење на јатки.

Една основа и два додатоци

И блендерот и сечкото работат на основа со моќност од 400W. Едноставно префрлете се од сечко на блендер со еден клик.

Delimano Perla Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујнa

Со својот капацитет од 1,5л и моќност од 2.200W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.

Овој бокал, има сокриено дно каде се наоѓа греачот, па затоа, нема да имате проблеми со наталожување на бигор. Со цел безбедно користење, бокалот има автоматсо исклучување, заштита од загревање кога нема вода, безбедносен капак, светилка индикатор за работа и рачка која не се загрева. Бидејќи бокалот е безжичен може да се врти 360 степени во однос на основата, што го прави лесен за користење. Исто така, под базата има и посебен дел каде можете да го соберете кабелот од 70см.

 • Филтер за бигор кој се вади и лесно се чисти
 • Автоматско исклучување за заштита од прегревање и загревање кога нема вода
 • Безжичен бокал кој се врти 360 степени во однос на основата
 • Надворешен индикатор за ниво на вода
 • Дел за кабел

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star