Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Perla Блендер 2во1

Photo
Video

Delimano Perla блендерот 2во1 комбинира 2 апарати во 1 - блендер и сечко. Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Четири крила од две двојни сечила ќе овозможат убава текстура и совршен спој од сите состојки. Можете да подготвите до 1,5 л. витамински пијалок наеднаш. Моќност 400W.

Delimano Perla Блендер 2во1
3.998,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Perla блендерот 2во1 комбинира 2 апарати во 1 - блендер и сечко. Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Четири крила од две двојни сечила ќе овозможат убава текстура и совршен спој од сите состојки. Можете да подготвите до 1,5 л. витамински пијалок наеднаш. Моќност 400W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Корисна комбинација за секој ден и за секоја кујна!

Блендерот и сечкото се дел од најосновите потреби во кујната. Зошто да ги купувате посебно кога можете да ги добиете двете во едно и со тоа да заштедите на пари и простор во вашата кујна?

Користете го Delimano Perla блендерот 2 во1 за:

  • Блендирање овошја (дури и замрзнати), зеленчук, ореви за многу кратко време.
  • Дробење на лед за само неколку секунди
  • Сечкање на свежи состојки
  • Мелење на јатки.

Една основа и два додатоци

И блендерот и сечкото работат на основа со моќност од 400W. Едноставно префрлете се од сечко на блендер со еден клик.

Наједноставна употреба

Ракувањето со уредот е навистина лесно. Со само еден допир на копчето. Притиснете или пулсирајте – според намената!

Блендер за ваша секојдневна употреба

Блендирајте овошја, зеленчук или правете смути или овошно пире со стискање на копче. Четири крила од две двојни сечила ќе овозможат убава текстура и совршен спој од сите состојки. Можете да подготвите до 1,5 л. витамински пијалок одеднаш.

Рачен сечко

Користете го сечилото за соодветно сечкање на кромид, лук, тревки, ореви или за да подготвувате сос. Сето ова до 0,5 л. Состојките ќе бидат рамномерно процесирани во четири слоја. Ова обезбедува дури и сецкање на поголеми количини храна за многу кратко време.

Користете го сега или складирајте го за подоцна

Комплетот вклучува практични капаци за чување и на блендерот и на сечкото. И блендерот исто така содржи заштита од распрскување.

Секогаш на свое место

Дали некогаш сте имале искуство со блендер или сечко кое истекува додека работи? Ова нема да се случи со Delimano Perla блендерот 2 во 1. Двете основи се опремени со подлога која не се лизга за да се обезбеди стабилност за време на користење. Исто така тоа има и гумен прстен кој ќе ги апсорбира вибрациите и ќе ја елиминира бучавата.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star