Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Апарат за пенливо млеко

Photo
Video

Никогаш не било полесно да подготвите кремаста пена од млеко дома, секако со соодветна опрема. Ако сте голем фан на капучино и лате со преубава пена од млеко, ќе го сакате овој апарат во вашата колекција. 3 во 1 производ кој загрева млеко, мати топла пена и мати ладна пена.

Delimano Апарат за пенливо млеко
3.998,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Никогаш не било полесно да подготвите кремаста пена од млеко дома, секако со соодветна опрема. Ако сте голем фан на капучино и лате со преубава пена од млеко, ќе го сакате овој апарат во вашата колекција. 3 во 1 производ кој загрева млеко, мати топла пена и мати ладна пена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

3 во 1 апарат кој загрева млеко, мати топла пена и мати ладна пена.

Никогаш не било полесно да подготвите кремаста пена од млеко дома, секако со соодветна опрема. Ако сте голем фан на капучино и лате со преубава пена од млеко, ќе го сакате овој апарат во вашата колекција. 3 во 1 производ кој загрева млеко, мати топла пена и мати ладна пена. Изработен од премиум квалитетен нерѓосувачки челик со нелеплива облока за лесно чистење. Исто така, има проѕирен капак за да можете да го следите целиот процес на матење.

  • кремаста млечна пена подготвена за многу брзо
  • загревање млеко, матење топла пена и матење ладна пена
  • нелеплива облога за лесно чистење
  • проѕирен капак за следење на процесот на матење
Технички карактеристики
Дополнителни информации Моќност: 450 W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star