Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano Мултипрактик 7 во 1

Photo
Video

Multipractic 7во1 е комбинација од 7 апарати во 1 производ, кои вие можете да ги користите за најразлични потреби во кујната. Нелизгачкиот дел спречува садот да падне додека блендирате, додека пак копчето за 2 брзини и пулсирачка функција осигуруваат да ги добиете најдобрите резултати. Комплетот вклучува: блендер со вкрстени сечила и филтер, сечило, ренде, додaток за тесто, додаток соковник.

Delimano Мултипрактик 7 во 1
6.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Multipractic 7во1 е комбинација од 7 апарати во 1 производ, кои вие можете да ги користите за најразлични потреби во кујната. Нелизгачкиот дел спречува садот да падне додека блендирате, додека пак копчето за 2 брзини и пулсирачка функција осигуруваат да ги добиете најдобрите резултати. Комплетот вклучува: блендер со вкрстени сечила и филтер, сечило, ренде, додaток за тесто, додаток соковник.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Бокал за блендирање со филтер

Надградете го вашиот Делимано Мултипрактик 7 во 1 со бокал за блендирање кој содржи филтер за правење смутиња, сокови или коктели. Со овој стаклен бокал вие можете да го користите Мултипрактикот како блендер. Ако сакате да ja одвоите полпата или семките тогаш ставете ги во затворен филтер и направете чист сок или подгответе соја млеко.

Кликнете тука за повеќе информации

Вашиот нов кујнски миленик

Делимано Мултипрактик 7 во 1 целосно ќе го промени вашиот начин на готвење. Тој содржи сè што вам ви е потребно за да ги подготвите вашите рецепти од почеток до крај. Тој не служи само како миксер, или како сечко, ниту како блендер. Тој ги комбинира сите овие работи кои вам би ви биле потребни во кујната и ќе стане незаменлив центар за вашата кујна!

Мултипрактик 7 во1

Multipractic 7 во 1 вклучува:

 • 1x 500W основа
 • 1x 1,4л. бокал со капак и потиснувач
 • 1x Ѕ-сечило од неѓосувачки челик
 • 1x Додаток за правење тесто
 • 1x Двостран диск за сечење и рендање
 • 1x Едностран диск за фино рендање
 • 1x Додаток за мешање
 • Бонус додаток за соковник
Мултипрактик 7 во1

Што може да направи Делимано Мултипрактик 7 во 1?

Со овој апарат подготовките на храна ќе бидат побрзи и полесни:

 • Да исечкате и процесирате се од месо и зеленчук до салца, супа, свежи тревки и пире.
 • Месете и мешајте помеко или потврдо тесто за пица, тестенини или леб. Се од 400 гр брашно плус други состојки.
 • Со додатокот за мешање вие ќе го подготвите наjубавиот шлаг, филови за колачи или домашен мајонез и уште многу други работи.
 • Убаво исечкајте го пармезанот за тестенини, салата или домашно направено песто.
 • Со реверзибилниот диск вие можете да сечкате или рендате до 500 гр зеленчук
 • Ако сакате 1л. свеж сок секое утро, едноставно кликнете на додатокот за правење сокови
 • Мултипрактик 7 во1

  Сечкање

 • Мултипрактик 7 во1

  Месење

 • Мултипрактик 7 во1

  Матење

 • Мултипрактик 7 во1

  Мелење

 • Мултипрактик 7 во1

  Рендање

 • Мултипрактик 7 во1

  Цедење

Иновативна моќност со 2 брзини и пулсирачка опција

Тој се состои од паметна технологија која автоматски ја прилагодува моќта и со тоа вртежите ако се земе предвид работата каде бројот на вртежи во минута се од 1300 до 17.500 додека се блендира!

Тој има 2 брзини и копче за пулс. Кога ќе го притиснете копчето за пулс тогаш мултипрактикот ќе работи со најголемата брзина но ќе запре кога ќе се пушти копчето.

Мултипрактик 7 во1

Компактен дизајн, лесен за користење и е безбеден за миење во машина за садови

Не е ниту голем ниту обемен, ниту е премногу комплициран за ракување. Тој има компактен дизајн, јасен облик, интуитивен начин на користење – тоа е Делимано Мултипрактик 7 во 1. Сите делови (освен основата) се безбедни за миење во машина за садови. Исто така тој има двоен безбедносен систем за заклучување и тоа потврдува дека е навистина безбеден и лесен за користење. .

Мултипрактик 7 во1

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ангела

www.topshop.com.mk

*
Мултипрактикот го препорачувам за во секоја кујна. Мојата кујна не можам да ја замислам без него, ми ја олеснува работата, свежи салати за час :))

Vanja

www.topshop.com.mk

Multipractic
Se na edno mesto! Pogoden za mala kujna.

2 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.