Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Multifresh Додаток за процесирање на храна

Photo
Video
-63%

Претворете го вашиот вакум блендер во моќен процесор на храна. Со голем капацитет од 1500мл. и три ножеви од не’рѓосувачки челик со кој можете да сечете, рендате, сечкате и мешате како професионалец. Заштедете време и труд во подготовката на храна и зачувајте ја свежината на сите состојки со моќта на вакумот.

Multifresh Додаток за процесирање на храна

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Претворете го вашиот вакум блендер во моќен процесор на храна. Со голем капацитет од 1500мл. и три ножеви од не’рѓосувачки челик со кој можете да сечете, рендате, сечкате и мешате како професионалец. Заштедете време и труд во подготовката на храна и зачувајте ја свежината на сите состојки со моќта на вакумот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го вашиот вакум блендер во процесор на храна

Нема потреба да купувате посебен апарат, овој додаток за процесирање храна е специјално дизајниран за користење со Multifresh вакумскиот блендер. Сега, можете да ја користите моќта на Multifresh, за лесно, брзо и едноставно да ја процесирате храната. Искористете го најдоброто од состојките и подгответе им на вашите најблиски поздрави и повкусни оброци.

Delimano Multifresh Food Processor

Поголем капацитет и 5 нови функции

Процесорот на храна има голем капацитет од 1500мл, доволно голем за семејни оброци. Трите додатоци овозможуваат различни функции на Multifresh:сечкање, матење, рендање, сечење на парчиња и сечење на тенки стапчиња.

Delimano Multifresh Food Processor

Поголем капацитет и 5 нови функции

Процесорот на храна има голем капацитет од 1500мл, доволно голем за семејни оброци. Трите додатоци овозможуваат различни функции на Multifresh:сечкање, матење, рендање, сечење на парчиња и сечење на тенки стапчиња. Пластичниот додаток за притискање на состојките е вклучен за да да бидете безбедни додека го користите процесорот..

Delimano Multifresh Food Processor

1001 различни намени

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Зачинета салса, сосови и маринади

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Мелење бисквити за колачи

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Сечкање јаболка

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Сечење зеленчук

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Сечкање зеленчук за супи

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Матење шлаг

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Подготовка на вкусни салати

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Подготовка на вкусни намази

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star