Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Multicooker 20in1 Мултинаменски апарат за готвење

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Секој пат кога ќе сакате да подготвите здрави оброци ќе можете да го направите во овој еден апарат, кој е компактен, енергетско ефикасен и лесен за користење. Има 20 програми, функција за одржување топлина и дополнителна функција за подготовка на јогурт. Куќиштето е изработено нерѓосувачки челик, а има и заштита од прегревање. Капацитетот е 5л. и има моќност од 900W.

Delimano Multicooker 20in1 Мултинаменски апарат за готвење
6.990,00 ден.
4.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Секој пат кога ќе сакате да подготвите здрави оброци ќе можете да го направите во овој еден апарат, кој е компактен, енергетско ефикасен и лесен за користење. Има 20 програми, функција за одржување топлина и дополнителна функција за подготовка на јогурт. Куќиштето е изработено нерѓосувачки челик, а има и заштита од прегревање. Капацитетот е 5л. и има моќност од 900W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Лонец кој сам готви и кој подготвува јадења за вас

Ако сте во потрага по лесен и практичен начин за подготовка на вашите омилени јадења го имаме идеалниот лонец за вас. Delimano 20in1 MultiCooker ќе ја заврши сета работа, а се што вие треба да направите е да ги ставите состојките, да го поставите програмот и да го одредите времетраењето.

Delimano Multifresh Multicooker 20in1

Универзален и едноставен за користење

Секој пат кога ќе сакате да подготвите здрави оброци ќе можете да го направите во овој еден апарат, кој е компактен, енергетско ефикасен и лесен за користење. Има 20 програми, функција за одржување топлина и дополнителна функција за подготовка на јогурт. Куќиштето е изработено нерѓосувачки челик, а има и заштита од прегревање. Капацитетот е 5л. и има моќност од 900W.

Delimano Multifresh Multicooker 20in1

Ајде секому да се даде можност да биде вистински готвач

Сега и вие конечно ќе можете да подготвувате вкусни јадења кои ќе ги импресионираат гостите без разлика дали сте добар готвач или не. Се што треба да правите е да го следите рецептот и да изберете соодветен програм. Резултатите ќе бидат вкусни и професионални!

 • подгответе месо или зеленчук,
 • готвење на пареа или бавно готвење,
 • подгответе ориз или греав,
 • вкусни супи и сосови,
 • јогурт или џем.
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Кремасти супи или чорби
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Вкусни бургери
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Перфектен ориз
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Свеж јогурт
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Главно јадење
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Морска храна
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Домашни благи и колачи
 • Delimano Multifresh Multicooker 20in1
  Зеленчук

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.