Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток за рендање

Photo
Video
-92%

Delimano Kitchen Robot Deluxe Додаток за рендање ќе го надгради вашиот Delimano Kitchen Robot Deluxe. Со 3 различни додатоци можете да ја сечете и рендате вашата храна за многу кратко време.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Додаток за рендање

Редовна цена: 3.290,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Kitchen Robot Deluxe Додаток за рендање ќе го надгради вашиот Delimano Kitchen Robot Deluxe. Со 3 различни додатоци можете да ја сечете и рендате вашата храна за многу кратко време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моќен мотор, 8 брзини

Delimano Kitchen Robot Deluxe Додаток за рендање ќе го надгради вашиот Delimano Kitchen Robot Deluxe. Со 3 различни додатоци можете да ја сечете и рендате вашата храна за многу кратко време.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star