Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Yogurt Maker Апарат за киселење млеко

Photo
Video
-34%

Joy Aпаратот за киселење млеко има 7 стаклени садови со капацитет од 200мл, па со него може да подготвите 1,4Л свежо и вкусно кисело млеко или јогурт за само 6 часа. Ова е одличен апарат за оние кои сакаат да се хранат здраво, експериментираат со различни состојки и да заштедат. Ја одржува идеалната температура за киселење на млекото.

Delimano Joy Yogurt Maker Апарат за киселење млеко

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Joy Aпаратот за киселење млеко има 7 стаклени садови со капацитет од 200мл, па со него може да подготвите 1,4Л свежо и вкусно кисело млеко или јогурт за само 6 часа. Ова е одличен апарат за оние кои сакаат да се хранат здраво, експериментираат со различни состојки и да заштедат. Ја одржува идеалната температура за киселење на млекото.

Дознајте повеќе
Детали за производот

1,4 л свежо кисело млеко за само 6 часа

Ова е импресивен капацитет на неверојатниот Delimano Joy апарат за подготовка на кисело млеко, но уште поважно е што ќе можете да подготвувате свежо и здраво домашно кисело млеко, без штетни конзерванси. Мешајте состојки по ваш избор за да подготвите јогурт со вашиот омилен вкус.   

Едноставно за употреба и одржување

Во сетот добивате и 7 теглички од по 200 мл безбедни за во машина за садови.

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ivan

www.topshop.com.mk

28.12.2019

Top
Kakvo kiselo mleko se pravi. mmmm.
Ti ide i teglata zaedno so mlekoto da ja izedes.

Da imav poveke mesto vo kujna uste eden ke si zemev.

Eli

www.delimano.lv

18.4.2018

krēmīgs un labs
Salīdzinājumā ar manu iepriekšējo, citas firmas jogurta taisītāju, ar šo sanāk daudz krēmīgāks un garšīgāks. paldies!

2 производ(и)