Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Joy Slow Juicer Соковник за ладно цедење

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Joy Slow Juicer е соковник за ладно цедење, со кој ќе го искористите максимумот од храната, зачувувајќи ги витамините и хранливите состојки во вкусните, свежи пијалоци. Идеален е за подготовка на здрави густи сокови, како и бебешки кашички. Капацитет на сад: 400 мл. Моќност: 200W

Delimano Joy Slow Juicer Соковник за ладно цедење
7.990,00 ден.
Цена на рати: 12 x 665.84 ден
5.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Joy Slow Juicer е соковник за ладно цедење, со кој ќе го искористите максимумот од храната, зачувувајќи ги витамините и хранливите состојки во вкусните, свежи пијалоци. Идеален е за подготовка на здрави густи сокови, како и бебешки кашички. Капацитет на сад: 400 мл. Моќност: 200W

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пијалок полн со витамини

Искористете го максимумот од храната со Delimano Joy Slow Juicer и внесувајте повеќе витамини и хранливи состојки во пијалоците. Моторот со мала брзина создава малку топлина, со што се зачувуваат здравите ензими и хранливи состојки, а сокот може да се чува подолго време.

Delimano Joy Slow Juicer

Бавното цедење е процес кој ви овозможува да конзумирате многу повеќе овошје и зеленчук отколку што можете да изедете.

Негувајте го вашето тело

Delimano Joy Slow Juicer работи со процес на екстракција на две нивоа, што значи прецизно цедење на овошјето и зеленчукот без мелење.

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Ставете ги состојките по ваш избор

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Притиснете го копчето

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Уживајте во свежиот и природен сок

Започнете со здрав начин на живот - запознајте се со техниката на бавно цедење - slow juicing

 • Подгответе поздрави и поприродни сокови
 • Хранливи состојки и витамини за вашето тело
 • Системот на мала брзина ја спречува оксидацијата 
 • Моќен мотор со мала потрошувачка на електрична енергија - само 200 W
 • Комапктна големина и мала тежина
Delimano Joy Slow Juicer
Технички карактеристики
Димензија 21*18*51 cm
Тежина 4,5 kg

Рецензии од купувачи 3 рецензии

5

3 рецензии

3 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Кате

www.topshop.com.mk

Одличен
Мојот син го обожава сокот, а јас среќна дека пие витамини секој ден :). Супер е соковникот , се изненадив колку сок може да исцеди , а одржувањето му е , само миење под млаз вода . И правам млеко од бадем , исто така преубаво во овој соковник.Топло го препорачувам.

Соња

www.topshop.com.mk

Соковник
Поубав свежо исцеден сок немам пробано.Буквално сите витамини ги задржува.

Mia

www.topshop.com.mk

Sokovnik za ladno sedenje Joy slow juicer
Sokovnikot e odlicen. Go preporacav na cela moja posiroka familija i site zemaa. Mozam da se pofalam deka e odlicen za cedenje cveklo i tvrdi ovosja a sokot e 100% priroden.
Iako imam koristeno poveke sokovnici dosega ovoj e najdobar.
Na site toplo vi go preporacuvam...

3 производ(и)