Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano JOY Апарат за пуканки

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Подгответе вкусни пуканки со овој практичен Delimano JOY Апарат за пуканки. Наполнете, вклучете и гледајте како апаратот ќе подготви вкусни пуканки за само 2 минути, без масло. Моќност 1200 W, вклучена мерилка.

Delimano JOY Апарат за пуканки
1.790,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе вкусни пуканки со овој практичен Delimano JOY Апарат за пуканки. Наполнете, вклучете и гледајте како апаратот ќе подготви вкусни пуканки за само 2 минути, без масло. Моќност 1200 W, вклучена мерилка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе вкусни нискокалорични пуканки за само 2 минути

Вечерта резервирана за гледање филм, сега можете да ја направите уште позабавна со Delimano Joy Апаратот за пуканки. Подгответе голем сад со лесни и вкусни пуканки за целото семејство. Со овој апарат ќе подготвите голема доза пуканки за само 2 минути.

Delimano Joy Popcorn Maker

Само жежок воздух и ништо друго

Delimano Joy Апаратот за пуканки работи со моќност од 1200W со цел да подготви вкусни, крцкави пуканки со користење само на циркулација од топол воздух, без потреба на масло.

Delimano Joy Popcorn Maker

Лесен за користење без неред во кујната

Подготовката на домашни пуканки никогаш не била толку лесна. Едноставно наполнете го апаратот со помош на вклучената мерилка, вклучете го апаратот и за само 2 минути ќе добиете вкусни и крцкави пуканки. Поради тоа што не содржат холестерол и имаат ниска калоричност, пуканките се ужинка во која можете да уживате без грижа на совест.
И откако ќе го изгледате филмот? Чистењето е лесно и нема остатоци од масло во апаратот. Компактниот дизајн прави тој да не зафаќа многу простор, па ќе можете да го чувате во секој агол на кујната.

Delimano Joy Popcorn Maker

Зачинете по ваша желба

Топлите, лесни пуканки се вкусни со малку сол, но не застанувајте тука. Можете да користите путер и пармезан, маслиново масло и лук, мелени јатки, кари, цимет, чоколадо, чили - експериментирајте и најдете ја највкусната комбинација за вас.

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Солени

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Благи

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Со цимет

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Со мед

Технички карактеристики
Димензија 17.3x15.7x28.9cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.