Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano JOY Апарат за филтер кафе ПРО

Photo
Video

Нема ништо поубаво од шолја домашно, свежо подготвено кафе рано наутро. Прескокнете ја линијата на чекање во вашето локално кафуле и уживајте во вкусот на вашето кафе. Запознајте го Delimano JOY Personal Coffee Maker Pro, компактен и практичен апарат за филтер кафе. Капацитет на садот за вода е 400 ml. Во комплетот добивате и практична шолја за кафе со капак.

Delimano JOY Апарат за филтер кафе ПРО
2.690,00 ден.
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Нема ништо поубаво од шолја домашно, свежо подготвено кафе рано наутро. Прескокнете ја линијата на чекање во вашето локално кафуле и уживајте во вкусот на вашето кафе. Запознајте го Delimano JOY Personal Coffee Maker Pro, компактен и практичен апарат за филтер кафе. Капацитет на садот за вода е 400 ml. Во комплетот добивате и практична шолја за кафе со капак.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кафе на ваш начин

Ви се случува ли да испиете премногу кафе бидејќи подготвивте повеќе отколку што треба? Или да треба да пиете ладно кафе, кога само сакате топло, свежо кафе со богат вкус? Со овој Персонален апарат за филтер кафе, секогаш ќе ја имате совршена шолја, баш како што сакате.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Подготвен со метод на капење

Со овој метод на капење, жешката вода полека поминува низ меленото кафе, ги екстрактира сите сложени вкусови кои го прават овој напиток толку популарен. Резултатот е богат вкус во секоја капка. И, бидејќи персоналниот апарат за кафе подготвува кафе за една шолја, вашиот напиток ќе биде подоготвен многу побрзо отколку со поголемите апарати за кафе

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Совршен за дома, во канцеларија или во хотел

Компактен и стилски, Песоналниот апарат за кафе може да го имате дома или во канцеларија, а е идеален и за да го понесето со вас на патување, кога сакате да уживате во совршено кафе во вашата соба.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Лесен за употреба

Едноставно додадете вода и вашето омилено мелено кафе, вклучете го апаратот и почекајте. Апаратот има вграден, траен филтер кој се мие, што значи дека нема повеќе да се грижите за хартиените филтри.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Автоматско исклучување

Delimano Joy Апаратот за филтѕер кафе се грижи за Вас дури и кога се брзате. Самиот се исклучува штом ќе ја потроши водата. Повеќе не мора да се грижите дали сте го заборавиле да го исклучите.

Дополнителни информации

Технички карактеристики:

  • Моќност: 450 W
  • Капацитет на садот за вода 400 мл.
  • Димензии: 178 x 131 x 258 мм.
  • Температура на кафето во шолјата > 72 °C
  • Универзална шолја со капак 0.4л.
Delimano Joy Meat Mincer Pro

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Senay Duka

www.topshop.com.mk

personal coffe maker
одличен производ !

1 производ(и)