Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Апарат за филтер кафе

Photo
Video

Нема повеќе пиење ладно и отстоено кафе, благодарение овој Персонален апарат за филтер кафе, кој е комапктен и лесен за користење. Направен е за да подготви кафе, доволно за една шолја од 150мл,  која е вклучена во сетот. Овој апарат ќе ви овозможи да уживате во богатиот вкус и вкусната арома на свежо подготвено кафе за само неколку минути. Вистинско кафе, подготвено само со допир на едно копче.

Delimano Joy Апарат за филтер кафе
2.390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Нема повеќе пиење ладно и отстоено кафе, благодарение овој Персонален апарат за филтер кафе, кој е комапктен и лесен за користење. Направен е за да подготви кафе, доволно за една шолја од 150мл,  која е вклучена во сетот. Овој апарат ќе ви овозможи да уживате во богатиот вкус и вкусната арома на свежо подготвено кафе за само неколку минути. Вистинско кафе, подготвено само со допир на едно копче.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кафе на ваш начин

Ви се случува ли да испиете премногу кафе бидејќи подготвивте повеќе отколку што треба? Или да треба да пиете ладно кафе, кога само сакате топло, свежо кафе со богат вкус? Со овој Персонален апарат за филтер кафе, секогаш ќе ја имате совршена шолја, баш како што сакате.

Подготвен со метод на капење

Со овој метод на капење, жешката вода полека поминува низ меленото кафе, ги екстрактира сите сложени вкусови кои го прават овој напиток толку популарен. Резултатот е богат вкус во секоја капка. И, бидејќи персоналниот апарат за кафе подготвува кафе за една шолја, вашиот напиток ќе биде подоготвен многу побрзо отколку со поголемите апарати за кафе.

Лесен за употреба

Едноставно додадете вода и вашето омилено мелено кафе, вклучете го апаратот и почекајте. Апаратот има вграден, траен филтер кој се мие, што значи дека нема повеќе да се грижите за хартиените филтри. 

Совршен за дома, во канцеларија или во хотел

Компактен и стилски, Песоналниот апарат за кафе може да го имате дома или во канцеларија, а е идеален и за да го понесето со вас на патување, кога сакате да уживате во совршено кафе во вашата соба.

Доаѓа со шолја

Овој апарат за кафе подготвува 150мл свежо кафе за само неколку минути и, доаѓа со керамичка шолја, со совршена големина која ќе ви одговара. Сега сѐ што треба да си обезбедите е кафе и вода.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star