Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Joy Стаклен електричен бокал

Photo
Video

Подгответе го утринскиот чај или кафе со Delimano Joy Стаклениот електричен бокал. Овој бокал има капацитет од 1,7л и моќност до 2200 W и ја загрева и вари водата многу брзо, додека неговиот елегантен дизајн ќе ја краси вашата кујна. Има филтер од нерѓосувачки челик, автоматско отворање и заштита од прегревање.

Delimano Joy Стаклен електричен бокал
1.990,00 ден.
1.690,00 ден. Клуб 5*
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе го утринскиот чај или кафе со Delimano Joy Стаклениот електричен бокал. Овој бокал има капацитет од 1,7л и моќност до 2200 W и ја загрева и вари водата многу брзо, додека неговиот елегантен дизајн ќе ја краси вашата кујна. Има филтер од нерѓосувачки челик, автоматско отворање и заштита од прегревање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Загрејте ја водата на совршена температура со овој преубав бокал

За што и да ви треба вода, чај, кафе, капучини и многу повеќе, сега можете да ја сварите со Delimano Joy Стаклениот електричен бокал. Овој практичен бокал има капацитет од 1,7л и моќност до 2200 W. Користете го за:

 • да подготвите чај или кафе за појадок,
 • да подготвите пијалок за носење,
 • да подготвите вкусна каша,
 • да подготвите жешка супа, дома или во канцеларија,
 • да подготвите топли протеински шејкојви,
 • да подготвите адаптирано млеко за вашето бебе,
 • да ја загреете водата за да го забрзате процесот на варење на јајца, компири, тестенини и др.
Delimano Joy Glass Kettle

Привлечен дизајн со ЛЕД сијалички кој нема да остане незабележан

Delimano Joy Стаклениот електричен бокал има привлечен дизајн со стакло и нерѓосувачки челик со црни детали. Проѕирниот бокал ви овозможува да ја следите состојбата на водата додека се загрева. Трајното боросиликатно стакло (чисти и природни материјали) обезбедува заштита од термален шок со чиста, автентичен вкус на водата.

 • Delimano Joy Glass Kettle
 • Delimano Joy Glass Kettle
 • Delimano Joy Glass Kettle

Со брз и краток поглед во кујната, ЛЕД сијаличките ќе ви кажат дали бокалот е вклучен или не. Дополнително, неговиот прекрасен дизајн го истакнуваат ЛЕД сијаличките на дното.

Практичен безжичен дизајн и безбедна употреба

Delimano Joy Стаклениот електричен бокал има безжична основа за максимално практичност. Кабелот може да го скриете во основата и со тоа да ја одржите кујнската површина средена.

Со цел да ви обезбедиме безбедна употреба на бокалот, тој има заштита од прегревање и автоматско исклучување. Удобната рачка ви обезбедува безбедно држење и останува ладна на допир.

Delimano Joy Glass Kettle

Лесно чистење 

Delimano Joy Стаклениот електричен бокал лесно се чисти благодарение на големиот отвор. Исто така, има и перфориран филтер од нерѓосувачки челик кој ја прочистува водата додека ја истурате. Кога ќе се извалка, извадете го, измијте го и вратете го назад на бокалот. Стаклените бокали се полесни за чистење и не собираат толку многу бигор.

Delimano Joy Glass Kettle
Технички карактеристики
Димензија 25,5x16cm
Материјал стакло

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.