Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 

Delimano JOY Електрична скара

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Сите обожаваат скара, но, пречесто, лошото време ја спречува подготовката. Но, не повеќе! Delimano Joy Електричната скара ви овозможува да уживате во превртувањето на бургери, печење колбаси или зеленчук, без разлика на времето. Скарата има нелеплива облога. 2300 W. Димензии 59.2 x 32.3 x 7 см.

Delimano JOY Електрична скара
5.290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Сите обожаваат скара, но, пречесто, лошото време ја спречува подготовката. Но, не повеќе! Delimano Joy Електричната скара ви овозможува да уживате во превртувањето на бургери, печење колбаси или зеленчук, без разлика на времето. Скарата има нелеплива облога. 2300 W. Димензии 59.2 x 32.3 x 7 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе вкусен пикник без разлика на времето со оваа електрична скара

Идеална е за забави, вкусни појадоци, свежи ручеци дури и за специјална петочна вечера, Delimano Joy Електричната скара е универзална скара со која ќе ја подготвите највкусната храна. Ќе ја обожавате бидејќи е едноставна за користење, без разлика на местото или пригодата, лесно се складира. Има доволно голема површина за готвење која е спремна за употреба за само 1 минута .

Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

Рамна и ребреста страна

Може да се користи за подготовка на појадок, ручек и вечера, оваа практична скара е идеална за содавање на секаков вид вкусни оброци:

 • рамната страна од површината за готвење може да се користи за јајца, компири, бургери, палачинки и др.,
 • ребрестата страна е одлична за подготовка на сланина, месо, ќебапи, зеленчук, риба и многу повеќе.
Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

Практична скара која има сè

 • 1
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Контрола на температурата

  Со прилагодлив термостат, температурата може да се прилагодува од 80°C до 200°C и ви овозможува да подготвите малку печено, средно или добро испечен месо за сечиј вкус.

 • 2
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Практична

  Delimano Joy Електричната скара е прекрасна на изглед и компактна, па може да ви стои и на масата за јадење.

 • 3
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Нелеплива

  Нелепливата површина спречува лепење на храната и распаѓање на храната за време на готвењето. Со користење на Delimano Joy Електричната скара, тоа нема да ви се случува. По готвењето, избришете ја површината и ставете го садот за капење цо машина за садови - нема потреба од триење.

 • 4
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Брзо загревање и распоредување на топлината

  Оваа скара има 2300 W моќност, па брзо и рамномерно се загрева и одржува постојана температура. Прилагодливиот термостат ви овозможува рачно прилагодување со цел да ја изберете температурата која ќе одговара на храната која ја подготвувате.

 • 5
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Нема повеќе неред во кујната

  Специјално дизајнираниот сад за маснотии ги собира соковите, маснотиите и маслото. Спречувањето на несаканиот неред во кујната ви обезбедува совршени резултати, без разлика на храната која ја подготвувате - морска храна, зеленчук, стек, риба, јајца, палачинки...

 • 6
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Лесно складирање

  Delimano Joy Електричната скара е неверојатнo лесна и практична. Воопшто не зафаќа простор и ја собира речиси секаде. Поради тоа, таа е одлична за сите обожаватели на скарата кои живеат во помали станови.

НАДГРАДЕНА
Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

Погледнете ја нашата надградена верзија - Delimano Deluxe Noir Електрична скара

Откријте ја нашата надградена Deluxe Noir верзија со термостат до 220°C и плоча која се вади и се мие во машина за садови и уживајте во вкусна скара во текот на цела година.

Повеќе детали тука

Подгответе ја вашата омилена храна на скара

Со Joy Електричната скара сè што треба да направите е да ги изберете омилените состојки, да ја вклучите скарата и да уживате во подготовката и вкусот на храната!

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Месо

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Зеленчук

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Јајца

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Морска храна

Технички карактеристики
Димензија 59,2x32,3x7 cm
Материјал алуминиум, челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star