Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Delimano Chopper 3 во 1 Кујнски сечко

Photo
Video

JOY сечкото е мал, но моќен апарат дизајниран за поедноставување на вашите секојдневни обврски во кујната. Со копчето ги вклучувате сечилата во S – форма во садот за сечкање со капацитет од 360 мл. Со 2 додатоци за мешање и матење ќе подготвите различни видови на сосови. Сечкото има нелизгачки ногарки за поголема стабилност. Едноставен за чистење, може и во машина за садови (без делот за моторот).

Delimano Chopper 3 во 1 Кујнски сечко
1.780,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

JOY сечкото е мал, но моќен апарат дизајниран за поедноставување на вашите секојдневни обврски во кујната. Со копчето ги вклучувате сечилата во S – форма во садот за сечкање со капацитет од 360 мл. Со 2 додатоци за мешање и матење ќе подготвите различни видови на сосови. Сечкото има нелизгачки ногарки за поголема стабилност. Едноставен за чистење, може и во машина за садови (без делот за моторот).

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеален сечко за секоја кујна

Delimano Joy сечкото е доволно мал за да се вклопи во секоја кујна и ви нуди одлични резултати. Со капацитет за сечкање од 360 мл. моќност од 200W и вкупен капацитет од 600 мл, овој производ ви нуди доволно простор за сите ваши задачи. Delimano Joy chopper:

  • Сечка

  • Меле

  • Мати

  • Складира

2 сечила и 2 додатоци за матење

4 различни додатоци кои ќе овозможат да приготвувате најразлични состојки - одличен додаток за секојдневна употреба. Можете да одберете помеѓу единечно и двојно сечило за да го прилагодите сечкањето на состојките: овошје, зеленчук, зачини, јатко, семиња па дури и леб!

  • Единечно сечило - одлично за сечкање зачини, лук, чоколади.

  • Двојно сечило - одлично за јатки, зеленчук, кромид, кашкавал.

  • Додаток за матење - одлично за мајонез, кремови

  • Мешалка за сос - одлична за мешање и подготвување дресинзи за салати.

Едноставен за употреба

Delimano Joy сечкото има едно копче на горниот дел - само притиснете го и тоа ќе почне да пулсира! Лесен за склопување, индикатор за максимално ниво и нелизгачко дно кое го прави безбеден за употреба. Дополнително, Delimano Joy сечкото има елегантен изглед и се вклопува во секоја кујна

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star