Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Апарат за смути

Photo
Video
-15%

Подгответе смути и сокови полни со хранливи материи за само неколку минути. Користете го овој специјален апарат со кој можете да блендирате и веднаш да го понесете вашето смути со вас. Овој паметен, компактен и моќен Delimano Joy Апарат за смути е совршен за вас. Вклучува шише од 600мл со капак за носење. Моќност 600W.

Delimano Joy Апарат за смути

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 1.690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе смути и сокови полни со хранливи материи за само неколку минути. Користете го овој специјален апарат со кој можете да блендирате и веднаш да го понесете вашето смути со вас. Овој паметен, компактен и моќен Delimano Joy Апарат за смути е совршен за вас. Вклучува шише од 600мл со капак за носење. Моќност 600W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Витамини спакувани во вкусно смути, подготвено за неколку минути

Дали големите блендери се преголеми за вас и за подготовка на смути секој ден? Или пак не ви е практично претурањето на вашето смути во шише? Ви го претставуваме ова брзо и практично решение - Delimano Joy Апарат за смути.

Овој блендер и шише во едно е дизајниран за активен и брз стил на живот. Создаден е за динамични луѓе кои сакаат да си подготвуваат здрави, вкусни пијалоци пред да заминат на работа или на вежбање. Едноставно додадете го вашето омилено овошје, зеленчук и додатоци (јатки, семки, билки или протеини) во блендерот, заедно со малку вода и подгответе си вкусен пијалок.

Delimano Joy Blender To Go

Пијалок подготвен за консумирање со допир на само едно копче

Брзо и практично блендирање со едно копче, можност за подготовка на вкусно смути, протеински шејк за дома или за уживање надвор, додека трчате, во канцеларија или додека вежбате, без непрактични и тешки чаши за пиење.

Joy Апаратот за смути е соодветен за блендирање и мешање овошје, зеленчук и друга храна и подготвување на:

 • сокови,
 • шејкови,
 • милкшејкови,
 • разни пијалоци,
 • утрински протеински шејкови
 • и друга храна како сосови и сл.
Delimano Joy Blender To Go

Моќен 600 W мотор кој може да дроби мраз благодарение на сечилата од не'рѓосувачки челик

Delimano Joy Апаратот за смути заедно со неговиот мотор од 600w и 20.000 вртежи во минута, ќе го раздроби замрзнатото овошје и мраз во шејкови, смути или сосови по ваш избор. Сечилото од не'рѓосувачки челик се вади и има 4 крила и е неверојатно остар и издржлив за совршени резултати секој пад. Со блендирање директно во шишето за носење, ќе имате помалку неред и помалку делови за миење. Подлогата против лизгање ќе овозможи блендерот да стои стабилно на кујнската површина.

Кога вашиот пијалок ќе биде подготвен, само заменете го капакот со сечило со капакот за носење и ќе бидете подготвени да го зграпчите денот.

Delimano Joy Blender To Go

Пластично шише од 600мл со капак кој не протекува

Столско шише со капацитет од 600мл, кое не содржи BPA и одговара на повеќето држачи за чаши во автомобилите. Има капаче за лесно пиење со една рака и затворање со заштита од протекување.

Практичен: Пренослив и лесен за складирање

Delimano Joy Апаратот за смути е лесен за носење - можете да го користите секаде каде што има електрична енергија: викендичка или кампување. Поради тоа што е компактен и пренослив, штеди многу простор во кујната.Шишето и капакот се безбедни за миење во машина за садови.

Сетот вклучува:

 • 1x основа со моторe,
 • 1x bсечило,
 • 1x 600 мл шише,
 • 1x капак.
Delimano Joy Blender To Go
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Power 600W; Voltage:220-240V, 50-60Hz

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.