Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

Photo
Video

Топла вода во секое време. Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода - заштедувате време, енергија и вода. Идеално решение за викендички, летни кујни итн.

Delimano Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Топла вода во секое време. Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода - заштедувате време, енергија и вода. Идеално решение за викендички, летни кујни итн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Топла вода во секое време

Дали вашиот бојлер не функционира, или пак имате некаков проблем со водата? Ви треба топла вода во викендичката, помошниот тоалет, работилницата, или пак во летната кујна но не можете никако тоа да го направите? Делимано Инстант проточниот бојлер за многу кратко време ви обезбедува неограничено количество на топла вода.

Само наместете го на мијалникот, вклучете го во струја и топлата вода ќе почне да тече!

Топла вода во секое време

Делимано Инстант проточниот бојлер се загрева за само неколку секунди. Потоа веќе имате топла вода која можете да ја користите без прекини.

Едноставно и паметно решение за сите оние места во кои нема системи за загревање на водата!

Неограничено количество на топла вода со температура до 60 степени

Делимано проточниот бојлер ја загрева водата и до 60 степени едноставно со притискање на рачката. Црвената сијаличка е знак дека можете да почнете да ја користите топлата вода.

Ако ви треба ладна вода, едноставно свртете ја рачката наназад и ладната вода ќе почне да тече.

Едноставен и практичен за употреба.

Кога ја загревате водата во бојлери, таа останува таму подолг временски период. Со овој инстант проточен бојлер, водата е свежа во секое време. Тоа е бојлер и чешма во еден апарат.

За крај - овој бојлер го разубавува изгледот на вашата кујна

Благодарение на неговиот модерен и елегантен дизајн, Делимано Инстант проточниот бојлер се вклопува во секоја кујна и ја прави уникатно елегантна.

Се препорачува за:

 • оние кои живеат во станови без систем за загревање на водата
 • викендици, кампови, помошни тоалети, работилници
 • оние кои готват надвор.

Инстант топла вода

Со инстант топлата вода од чешма, заштедувате време, вода и енергија.

Автоматска контрола на загревањето

Овој бојлер има автоматска контрола на загревањето на водата, стандарден спроводник и е едноставен за местење.

Паметно и практично решение за заштеда на време, енергија и вода

 • Заштедете вода

  Стандардните бојлери трошат многу вода низ долгите цевки, додека пак Делимано Инстант проточниот бојлер ја загрева водата директно додека тече без да се губи низ цевките.

 • Заштедете енергија

  Делимано инстант проточниот бојлер не ја загрева водата претходно и нема губење на топлината низ цевките.

 • Заштедува време

  Водата се загрева за само 5 секунди, што ви заштедува многу време.

Користете го во кујна, купатило, гаража, летна кујна...

Со овој проточен бојлер ќе добиете топла вода за само 5 секунди.

 • Наместете го во кујната и ќе имате инстант топла вода за супи, чај, кафе.
 • Во подрумот или во работилницата ќе можете да ги измиете нечистите раце со топла вода.
 • Доколку го наместите во летната кујна, ќе можете без проблем да ги подготвувате тука оброците.

Со Делимано Инстант проточниот бојлер штедите време, енергија и вода.

Технички карактеристики

 • Материјал: пластика, метал
 • Волтажа: 220-240V/50Hz
 • Моќност: 3KW
 • Притисок: 0.04-0.6MPa
 • Димензии: 125 x 70мм
 • Тежина: 772 гр
 • Кабел: 1 м
 • Со автоматски прекинувач, па вие не мора постојано да го вклучувате и исклучувате од струја.
Технички карактеристики
Материјал PP, АБС, друго, не‘рѓосувачки челик
Моќност 3kW
Тежина 1 кг

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,75

11 рецензии

1-10 of 11

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Hristina

www.topshop.com.mk

Nasadna cesma
Kolku ima garancija proizvodot
Производот има гаранција од 1 година со можност да си докупите дополнителна гаранција од уште 1 година.
Топ Шоп

Жаки

www.topshop.com.mk

Одлична инвестиција
Одличен производ, топла вода во секое време, со многу мала потрошувачка

Marija

www.topshop.com.mk

Marija
Mi se dopaga no cesmata mi e vo zid a ne na umivalikot dali ima protocen boljer .za na zid

jeri

www.topshop.com.mk

bravo delimano
vistinsko iznenaduvanje bravo

atmir

www.topshop.com.mk

zdravo
me interesira dali ovoj proizvod moze da se koristi vo kujna i kolku ima garancija proizvodov vi blagodaram

Rozz

www.topshop.com.mk

Ај ви се молам испратетеми еден од овие бојлери во австралија се што кошта ке платам

BOKI

www.topshop.com.mk

KUPENA PROBANA ODLICNA

makedonka

www.topshop.com.mk

odlicen se spasiv od uklucuvawe na bojlerot

proizvodi

www.topshop.com.mk

proizvodot e super no bi sakala da znam kako bi se montiral, sakam da go stavam na umivalnikot, kako bi go stavila dali e so princip na lepewe ili mora da se izbusi umivalnikot

Beti

www.topshop.com.mk

Me interesira dali ima nekoj del sto treba da se menuva vo bojlerot i dali ima garancija, vo slucaj nesto da se rasipe.
Blagodaram

1-10 of 11

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома