Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-79%

Обожавате зеленило? Засадете ги вашите растенија и цвеќиња или вашите билки и покажете ја нивната убавина со помош на овие Sидни саксии. Вертикална или хоризонтална градина на ѕидот совршено ќе се вклопи внатре или надвор од домот и е изработена од цврста ПП смола. Сетот вклучува 4 полици и 4 саксии, кои можат да се монтираат во секоја насока. Достапни во зелена и сива боја.

Delimano Grow Sидни саксии

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Обожавате зеленило? Засадете ги вашите растенија и цвеќиња или вашите билки и покажете ја нивната убавина со помош на овие Sидни саксии. Вертикална или хоризонтална градина на ѕидот совршено ќе се вклопи внатре или надвор од домот и е изработена од цврста ПП смола. Сетот вклучува 4 полици и 4 саксии, кои можат да се монтираат во секоја насока. Достапни во зелена и сива боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Oживејте го секој простор со Delimano Sидните саксии

Додадете модерен и урбан стил на вашата дневна соба, балкон или ограда во градината, со овој сет од 4 полици и 4 саксии.

Полиците ќе ви помогнат да го разубавите просторот и лесно да ги прикачите вашите саксии со цвеќиња. Неутранилните бои ќе ја надополнат секоја палета на бои.

Grow Garden Wall

Совршени за внатрешна и надворешна употреба

Sидните саксии од Delimano Grow линијата можат да се користат за да ја разубават вашата градина или дневна соба, со растенија по ваш избор, од цвеќиња, до билки или јаготки.

Sидот е совршен за секој внатрешен и надворешен декор - најдете го совршеното место за вашата градина, на терасата, во кујната или каде било во вашиот дом или канцеларија.

Grow Garden Wall

Наредете ги хоризонтално или вертикално

Полиците можат да се наредат во вертиална или хоризонтална линија. Висококвалитетните материјали прават тие да изгледаат совршено на секој ѕид или каков било друг материјал. Дизајнот кој ќе ви заштеди простор, е идеален за одгледување на билки, зеленчук, овошје, дури и цвеќиња.

Закачете ги вертикално или хоризонтално или во коцка за поисполнет изглед.

Саксиите се достапни во 2 бои - зелена и сива. Изберете една боја или комбинирајте саксии со различни бои за совршен дизајн. Комбинирајте ги боите со живописни растенија и додадете модерен изглед на вашиот ѕид или ограда.

Grow Garden Wall

Лесни за монтирање и изработени од еколошки материјали

Delimano Grow Sидните саксии се изработени од цврста ПП смола која е долгорајна и одлична на изглед, не е токсична и не мириса, има одличен проток на воздух и пропустливост на вода. Полиците се лесни за монтирање, самиот процес е многу лесен и брз. Сите делови целосно може да се рециклираат.

 • Grow Garden Wall

  Балкон

 • Grow Garden Wall

  Градина

Сетот вклучува:

 • 4 полици и 4 саксии

Технички информации:

 • Димензии (саксија): 18.5 x 11 x 16 см
 • Вертикално монтирање: 2.24 (должина) x 96(висина) см
 • Монтирање во коцка: 1.48(должина) x 48(висина) см
 • Хоризонтално монтирање: 3.96(должина) x 24(висина) см
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • 4 полици и 4 саксии

Технички информации Information:

 • Димензии (саксија): 18.5 x 11 x 16 см
 • Вертикално монтирање: 2.24 (должина) x 96(висина) см
 • Монтирање во коцка: 1.48(должина) x 48(висина) см
 • Хоризонтално монтирање: 3.96(должина) x 24(висина) см

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ