Нема производи во вашата кошничка.

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Cyber Monday со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 
[banner_timer]
 

Delimano Four Seasons Апарат за готвење

Photo
Video

Овој компактен и повеќенаменски 4во1 Delimano Four Seasons Готвач ќе ви заштеди простор во кујната. Има плочи кои брзо се загреваат и во овозможуваат да готвите на различни начини, од печење до готвење на пареа. Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

Delimano Four Seasons Апарат за готвење
8.990,00 ден.
Цена на рати: 6 x 1498.34 ден
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 3
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Овој компактен и повеќенаменски 4во1 Delimano Four Seasons Готвач ќе ви заштеди простор во кујната. Има плочи кои брзо се загреваат и во овозможуваат да готвите на различни начини, од печење до готвење на пареа. Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вкусни оброци со само еден апарат за готвење  

Овој компактен и повеќенаменски 4во1 Delimano Four Seasons Готвач ќе ви заштеди простор во кујната. Има плочи кои брзо се загреваат и во овозможуваат да готвите на различни начини, од печење до готвење на пареа. Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

4 апарати за готвење во 1!

  1. електрична скара
  2. подлога за печење
  3. готвач
  4. лонец

Но ова е само почеток: Delimano Four Seasons Апаратот може да се употребува и како:

  • универзален готвач
  • тавче за пица
  • тавче за палачинки

Со инфрацрвена технологија за вкусни и сочни оброци

Со оваа напредна технологија, храната секогаш ќе биде подготвена сочна и со сите сочувани вкусви во неа.

12 програми со загревање до 300 ͦ C

Со инфраред технологија и 12 програми за топлина до 300C ќе ви овозможи целосна контрола при готвењето, секоја пат.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Zorica

www.topshop.com.mk

Super
Ovoj proizvod e mnogu funkcionalen . Sekoja čestš .

1 производ(и)