Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Delimano Brava Дрвена даска за сечкање

Photo
Video

Delimano Brava дрвена даска за сечкање направена од 100% природно буково дрво и идеална за подготовка на месо, риба и зеленчук. На работ од даската има процеп за собирање на течности. Достапна е во 2 димензии: 36x25 см и 30x20 см.

Delimano Brava Дрвена даска за сечкање
Од 690,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava дрвена даска за сечкање направена од 100% природно буково дрво и идеална за подготовка на месо, риба и зеленчук. На работ од даската има процеп за собирање на течности. Достапна е во 2 димензии: 36x25 см и 30x20 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дрвена даска за сечкање и послужување

Brava дрвените даски за сечкање се идеални за зеленчук како што е кромид, магдонос, пиперки, печурки, домати, итн. како и месо, салама, риба или сирење. Свртете ја од мазната страна и послужувајте со неа.

Направена од долготрајно Буково дрво

Delimano Brava дрвената даска за сечкање е направенаод 100% природно буково дрво кое е цврсто и долготрајно. На работ има процеп во кој се собира течноста. Достапна е во 2 димензии и соодветна е за сечкање месо и зеленчук.   

Delimano Brava дрвената даска за сечкање и сервирање е:

  • Направена од 100% природно буково дрво
  • Достапна е во 2 различни димензии 36x25 см и 30x20 см
  • Цврста и долготрајна
  • На работ има процеп во кој се собира течноста
  • Едноставна за чистење и еколошка

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star