Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Штипка за храна

Photo
Video

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби: печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн. Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна. Има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Brava Штипка за храна
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби: печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн. Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна. Има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Brava штипката е одлична за секоја кујна и е соодветна за разновидни употреби - како печење, превртување, фаќање на состојките и нивно преместување, послужување, итн.

Не’рѓосувачкиот челик обезбедува високи хигиенски стандарди, изгледа убаво во секоја кујна; има безвременски дизајн, со детал во портокалова боја.

Mожe да се миe во машина за садови и е исто така еколошки.

Приборот од не’рѓосувачки челик ги обезбедува највисоките хигиенските стандарди.

  • Модерен изглед & врвен квалитет ·
  • Долготрајност
  • Мазни на допир
  • Отпорност на корозија
  • Безбедни за во машина за садови
  • Не’рѓосувачкиот челик комплетно се рециклира
Технички карактеристики
Димензија Спакуван во кутија со димензии: 30x10x10см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star