Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Brava Лажица за превртување

Photo
Video
-38%

Високо квалитетната Лажица за превртување Brava PRO е идеална за секојдневна употреба – за готвење и послужување. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: Нарачајте 4 Brava Pro Кујнски алатки и добијте 1 БЕСПЛАТНО!
Delimano Brava Лажица за превртување

Редовна цена: 290,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Високо квалитетната Лажица за превртување Brava PRO е идеална за секојдневна употреба – за готвење и послужување. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подготвувајте ја храната брзо и едноставно 

Brava лажицата за превртување е одлична за секојдневна употреба. Можете да ја користите за готвење на различни видови на месо. Долгите отвори ефикасно ја цедат мрснотијата и вишокот течност од храната.

Со неа можете и да послужувате храна. 

Delimano Brava Slotted Turner PRO

Delimano Brava лажицата за превртување е идеална за превртување на поровка храна како што е:   

Основни кујнски алатки за секоја кујна

Delimano Brava  Pro кујнските алатки се хигиенски и отпорни на корозија и благодарение на нивниот дизајн, се вклопуваат во секоја кујна.  

5 причини кои ја прават Delimano лажицата за превртување незаменлива

  • превртете го тостот, палачинките, месото
  • ефикасно исцедете ја мрснотијата и течностите од состојките
  • изработена е од некорозивни материјали кои се мијат во машина за садови
  • долготрајни
  • еколошки
Delimano Brava Slotted Turner PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star