Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Delimano Brava Лажица решетка

Photo
Video

Високо квалитетната Brava PRO Лажца, одлична е за вадење на пржените состојки од маслото. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.

Одлична пакет понуда: Нарачајте 4 Brava Pro Кујнски алатки и добијте 1 БЕСПЛАТНО!
Delimano Brava Лажица решетка
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Високо квалитетната Brava PRO Лажца, одлична е за вадење на пржените состојки од маслото. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Гответе со љубов

Со Delimano Brava Pro лажицата решетка е идеална за пржење на различни состојки.

Високо-квалитетниот не'рѓосувачки челик е одличен за послужување на пржени состојки.

Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Delimano Brava Pro лажицата решетка е идеална за послужување на пржена храна, како што е:   

 • Delimano Brava Slotted Spoon PRO

  Помфрит

 • Delimano Brava Slotted Spoon PRO

  Ракчиња

 • Delimano Brava Slotted Spoon PRO

  Месо

 • Delimano Brava Slotted Spoon PRO

  Кромид

Основни кујнски алатки

Овие кујнски алатки се направени од не'рѓосувачки челик кој е хигиенски и отпорен на корозија.

5 причини поради кои Delimano Brava Pro лажицата решетка е незаменлива

 • одлична за брза подготовка на пржени состојки
 • идеална за помфрит, зеленчук и месо
 • некорозивен материјал кој се мие во машина за садови
 • долготраен материјал
 • еколошки
Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star