Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano Brava Кујнски сецко

Photo
Video

Високо-квалитетен 4 во 1 сечко со кој ќе сечкате зеленчук, овошје, јајца, сирење и други состојки. Ногарките се нелизгачки за поголема стабилност, додека двете сечила ви овозможуваат да ги сечкате состојките на 4 различни начини. Додатоците чувајте ги во садот за да заштедите простор. Безбеден за во машина за садови. Капацитет на садот: 800 мл. 

Delimano Brava Кујнски сецко
1.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Високо-квалитетен 4 во 1 сечко со кој ќе сечкате зеленчук, овошје, јајца, сирење и други состојки. Ногарките се нелизгачки за поголема стабилност, додека двете сечила ви овозможуваат да ги сечкате состојките на 4 различни начини. Додатоците чувајте ги во садот за да заштедите простор. Безбеден за во машина за садови. Капацитет на садот: 800 мл. 

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брзо и безбедно сечкање за едноставно готвење

Со Delimano Brava Nicer Dicer, вие ќе можете да ги исечкате вашите омилени состојки за многу краток временски период - вклучувајќи и тврдо-варени јајца, сирење, шунка, зачини, итн.

Бидете креативни кога сечкате

Со 4во1 Delimano Brava Nicer Dicer можете состојките да ги сечкате на коцки со 4 различни димензии. Кромидот, пиперките или копарот сечкајте ги на најмали коцки, шунката, тврдо-варените јајца, тиквичките сечкајте ги на мали коцки, магдоносот и морковите на средни, а ананасот и лубеницата на најголеми коцки. Но тоа не е се - состојките може да ги сечкате и на ленти за поубав изглед.

Сечило кое никогаш нема да ве изневери

Високо-квалитетните не’рѓосувачки челик и пластиката од кои е изработен овој производ ви гарантираат негова долготрајна употреба.

Практичен за употреба, едноставен за чистење

Delimano Brava Nicer Dicer има сад за собирање на состојките со капацитет од 800 мл и со нелизгачки ногарки. Сите делови на овој сечко можат да се мијат во машина за садови.

Технички карактеристики
Димензија 21,5 x 6 x 9 см.
Дополнителни карактеристики Капацитет: 800 мл.
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.