Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Brava Сет Кујнски крпи

Photo
Video

Освежете ја кујната и направете го чистењето полесно со Brava кујнските крпи. Изработени се од 100% памучни влакна кои се екстремно трајни со доволно меки, за да не го изгребат вашиот прибор за јадење, чинии, тави и тенџериња. Имаа голема моќ на впивање и брзо се сушат, што ги прави идеални за раз ни задачи низ кујната. Достапни во две бои: црвена и сребрена. Димензија: 40 x 60см.

Delimano Brava Сет Кујнски крпи
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментов. Ќе ве известиме за точно време на испорака.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Освежете ја кујната и направете го чистењето полесно со Brava кујнските крпи. Изработени се од 100% памучни влакна кои се екстремно трајни со доволно меки, за да не го изгребат вашиот прибор за јадење, чинии, тави и тенџериња. Имаа голема моќ на впивање и брзо се сушат, што ги прави идеални за раз ни задачи низ кујната. Достапни во две бои: црвена и сребрена. Димензија: 40 x 60см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Освежете ја кујната и направете го чистењето полесно со Brava кујнските крпи.

Изработени се од 100% памучни влакна кои се екстремно трајни со доволно меки, за да не го изгребат вашиот прибор за јадење, чинии, тави и тенџериња. Имаа голема моќ на впивање и брзо се сушат, што ги прави идеални за раз ни задачи низ кујната.

Достапни во две бои: црвена и сребрена.

Димензија: 40 x 60см.

Технички карактеристики
Димензија 40x60 cm
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star