Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Brava Алатка за рендање 3во1

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-58%

Универзалниот помошник во кујната, Brava Сечко 3во1 е идеална алатка со која брзо и едноставно ќе исечкате зеленчук, овошје, јатки, тврдо или меко сирење. Едноставно и безбедно за употреба и чистење.

Delimano Brava Алатка за рендање 3во1

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Универзалниот помошник во кујната, Brava Сечко 3во1 е идеална алатка со која брзо и едноставно ќе исечкате зеленчук, овошје, јатки, тврдо или меко сирење. Едноставно и безбедно за употреба и чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставна и брза подготовка на состојките за оброците  

Delimano Brava 3во1 рачното ренде има 1 додаток за сечкање и 2 додатоци за рендање брзо и едноставно.    

Ставете ги состојките, притиснете со рачката и почнете да ја вртите. Користете го за:   

 

  • сечкање печурки, зеленчук, сувомеснати
  • овошје
  • јатки
  • сирење
  • лук
  • варени јајца   

 

По употреба слободно ставете ги сите делови во машина за садови.   

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома