Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Отварач за конзерви

Photo
Video
-36%

Отворете конзерви брзо, безбедно и лесно со Delimano Brava Отворачот за конзерви. Има остро сечило и рачка која го прави лесен за употреба. СО неколку вртења ќе ги одтворите сите конзерви и тоа без опасни рабови. Прекрасно дизајниран и изработен од цврст, хигиенски нерѓосувачки челик за да ви служи долги години.

Brava Отварач за конзерви

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Отворете конзерви брзо, безбедно и лесно со Delimano Brava Отворачот за конзерви. Има остро сечило и рачка која го прави лесен за употреба. СО неколку вртења ќе ги одтворите сите конзерви и тоа без опасни рабови. Прекрасно дизајниран и изработен од цврст, хигиенски нерѓосувачки челик за да ви служи долги години.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Отворете конзерви брзо, безбедно и лесно со Delimano Brava Отворачот за конзерви. Има остро сечило и рачка која го прави лесен за употреба.

Со неколку вртења ќе ги одтворите сите конзерви и тоа без опасни рабови. Прекрасно дизајниран и изработен од цврст, хигиенски нерѓосувачки челик за да ви служи долги години.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star