Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Brava Отварач за шишиња

Photo
Video
-37%

Delimano Brava Отворачот за шишиња е неопходна алатка за кујната, градината, на пикник, на кампување, на скара или каде и кога било ќе имате потреба да отворите шише. Изработен е од нерѓосувачки челик за јачина и хигиена и има голема рачка за стабилно користење и отворање со леснотија.

Brava Отварач за шишиња

Редовна цена: 190,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Brava Отворачот за шишиња е неопходна алатка за кујната, градината, на пикник, на кампување, на скара или каде и кога било ќе имате потреба да отворите шише. Изработен е од нерѓосувачки челик за јачина и хигиена и има голема рачка за стабилно користење и отворање со леснотија.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Brava Отворачот за шишиња е неопходна алатка за кујната, градината, на пикник, на кампување, на скара или каде и кога било ќе имате потреба да отворите шише. Изработен е од нерѓосувачки челик за јачина и хигиена и има голема рачка за стабилно користење и отворање со леснотија.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star