Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Bake’n’Share Сет садови за печење

Photo
Video

Bake’n’Share Сетот содржи 6 различни садови за печење кои му се потребни на секој кој ужива во готвењето. Изработени се од јаглероден челик и нелеплива облога, што ја прави површината лесна за чистење. Може да се користат во рерна до 260°C и се лесни за одржување. Сетот вклучува: калапи и садови за печење, 5 парчиња калапи за колачи, сукало и кутии за пакување 10 мафини.

Delimano Bake’n’Share Сет садови за печење
5.690,00 ден.
3.490,00 ден. Клуб 5*
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Bake’n’Share Сетот содржи 6 различни садови за печење кои му се потребни на секој кој ужива во готвењето. Изработени се од јаглероден челик и нелеплива облога, што ја прави површината лесна за чистење. Може да се користат во рерна до 260°C и се лесни за одржување. Сетот вклучува: калапи и садови за печење, 5 парчиња калапи за колачи, сукало и кутии за пакување 10 мафини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сѐ што ви е потребно за печење

Delimano Bake’n’Share Сетот за печење е одличен сет за почетници. Вклучува:

  • 9 делен сет за печење со округла тава за торти
  • Тава за 12 мафини
  • калап за леб
  • четириаголна тава
  • голема тава
  • голема плитка тава за печење колачи и четка
  • калапи за колачи и сукало

Долготраен и издржлив

Delimano Bake’n’Share Сетот за печење е направен од траен и издржлив јаглероден челик кој е лесен за чистење. Сѐ што ќе испечете во овие садови, ќе го извадите лесно. Изработени се за да бидат долготрајни. Исто така, се безбедни за користење во рерна до температура од 260°C и кај нив топлината секогаш ќе биде рамномерно распоредена.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.