Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 
Photo
Video

Уживајте во 2 крцкави тостa со Delimano Astoria тостерот. Вие можете целосно да го контролирате потпекувањето на 7 нивоа.

Delimano Astoria Тостер
1.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Уживајте во 2 крцкави тостa со Delimano Astoria тостерот. Вие можете целосно да го контролирате потпекувањето на 7 нивоа.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во 2 крцкави тостa со Delimano Astoria тостерот. Вие можете целосно да го контролирате потпекувањето на 7 нивоа. Имате можност постојано да ги гледате кришките додека се потпекуваат како и брзо и едноставно да ги извадите.

  • 220-240V 50/60Hz
  • 730-870W

Предности:

  • тостер за 2 парчиња
  • послужавник за трошки
  • високо ниво на исфрлање на кришките
  • функција за одмрзнување/загревање/откажување
  • дел за чување на кабелот
  • копче за контрола на потпекувањето и рачка за поткревање на кришките

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star