Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Astoria Рачен блендер

Photo
Video

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер. Јачината на моторот е 300W со една фиксирана брзина и неколку варијабилни брзини.

Delimano Astoria Рачен блендер
2.598,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер. Јачината на моторот е 300W со една фиксирана брзина и неколку варијабилни брзини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер.

Јачината на моторот е 300W со една фиксирана брзина и неколку варијабилни брзини. Delimano Astoria рачниот блендер е едноставен за користење затоа што можете едноставно да го вметнете делот со сечилото во садот во кој се ставени состојките.  

Садот за блендирање има соодветна мерна скала. Копчето ON/OFF е меко на допир.

Технички карактеристики:

  • 300W
  • 220 – 240V
  • 50/60Hz
  • Капацитет на сад: 500мл

 Предности:

  • Додатокот за блендирање е од не’рѓосувачки челик и се вади за едноставно чистење
  • Прилагодливи брзини
  • Дополнителен сад со капацитет од 500мл за мерење, блендирање и чување
  • ON/OFF копче меко на допир

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star