Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Air Fryer Решетка

Photo
Video
-58%

Оваа решетка е совршен додаток за Delimano апаратот за готвење на топол воздух кој ќе ви помогне максимално да ги искористите неговите можности. Со дијаметар од 17 см. и висина од 4.7 см, решетката може да се користи безбедно се до температура од 230°C.

Delimano Air Fryer Решетка

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Оваа решетка е совршен додаток за Delimano апаратот за готвење на топол воздух кој ќе ви помогне максимално да ги искористите неговите можности. Со дијаметар од 17 см. и висина од 4.7 см, решетката може да се користи безбедно се до температура од 230°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Храната која ја сакате со помалку калории

Delimano апаратот за готвење со топол воздух носи револуција во кујната бидејќи ви овозможува да спремате пржена храна, солена и слатка, без да користите масло и  со истиот одличен вкус, но со помалку  калории. Иако Delimano апаратот за готвење со топол воздух доаѓа со се што ви е потребно за да подготвувате поздрава и повкусна храна, неговата функционалност може да се прошири со дополнителната решетка.

Овој додаток кој е лесен за чистење двојно го зголемува просторот во самиот апарат ви овозможува да ставите уште еден слој храна и со тоа да ја зголемите ефикасноста на апаратот и побрзо да ги подготвите оброците за вас и вашето семејство.  

Практичен додаток во вашата кујна

Кога не се користи со уредот, оваа решетка е одличен додаток во вашата кујна. Со дијаметар од 17 см и висина од 4.7 см, полицата може да се користи безбедно се до температура од 230°C. Ова значи дека можете да ја користите во друг сад за готвење како решетка за готвење на пареа, во рерна за печење или како послужавник кога се послужува топла храна.

Оваа решетка е совршен додаток за Delimano апаратот за готвење на топол воздух кој ќе ви помогне максимално да ги искористите неговите можности.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star