Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano Air Fryer Pro Решетка

Во моментот нема залиха
Photo
Video

За повеќе кулинарски авантури со Air Fryer Pro – користете ја Delimano Air Fryer Pro Решетката, додаток кој ќе го претвори вашиот апарат во скара. Користете ја решетката за да подготвите бургер, хот дог или печен зеленчук како прилог. Со оваа решетка можете да печете на 2 нивоа и да подготвувате две јадења во исто време, практично решение кое штеди време.

Delimano Air Fryer Pro Решетка
690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

За повеќе кулинарски авантури со Air Fryer Pro – користете ја Delimano Air Fryer Pro Решетката, додаток кој ќе го претвори вашиот апарат во скара. Користете ја решетката за да подготвите бургер, хот дог или печен зеленчук како прилог. Со оваа решетка можете да печете на 2 нивоа и да подготвувате две јадења во исто време, практично решение кое штеди време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го вашиот Апарат за готвење со топол воздух во скара

Подгответе уште повеќе храна во вашиот Air Fryer Pro – гответе на две нивоа со помош на Delimano Air Fryer Pro Rack, решетка од нерѓосувачки челик со која ќе подготвите вкусна храна на поздрав начин. Само ставете ја решетката во апаратот и гответе стек, бургери, пилешко, морска храна и сè друго што би подготвиле на скара.

Нема несакани масти, само вкусна храна секој пат

Подигнатата решетка овозможува маслото и маснотиите да се цедат од храната како што таа се готви, а нејзиниот дизајн овозможува изглед и вкус како готвење на скара. Не дозволувајте времето да го расипе вашиот пикник - користете ја оваа решетка и вашите бургери ќе излезат одлично.

По готвењето, решетката може да се мие во машина за садови.

Технички информации

  • Совршено одговара на кошницата за Air Fryer PRO – димензии 17,9 x 7,1см
  • Висина 7,1 см
  • Висококвалитетен нерѓосувачки челик, лесен за чистење
  • Безбеден за миење во машина за садови

 

Технички карактеристики
Димензија 18x7,2x7,2cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.