Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС

МАГИЧНИ ПОПУСТИ ОКОЛУ НАС - Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Дури до 60% ПОПУСТ само до 16 јануари!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Air Fryer Pro Апарат за готвење

Photo
Video
-15%

Подгответе вкусни, крцкави оброци и грицки во кои ќе уживате без чувство на вина. Изберете го Delimano Air Fryer Pro, сосема нов и подобрен апарат за готвење со топол воздух. Air Fryer Pro ќе ви овозможи подготвување на храна без маснотии во која ќе уживате. Апаратот има капацитет од 3,5л и температура на готвење: 80-200°C

Delimano Air Fryer Pro Апарат за готвење

Редовна цена: 4.990,00 ден.


Специјална цена: 4.240,00 ден.

Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе вкусни, крцкави оброци и грицки во кои ќе уживате без чувство на вина. Изберете го Delimano Air Fryer Pro, сосема нов и подобрен апарат за готвење со топол воздух. Air Fryer Pro ќе ви овозможи подготвување на храна без маснотии во која ќе уживате. Апаратот има капацитет од 3,5л и температура на готвење: 80-200°C

Дознајте повеќе
Детали за производот
Delimano Air Fryer PRO

Превземете ја Е-книгата со празнични рецепти, БЕСПЛАТНО

Најдобрите празнични моменти се тие кои се составени од два дела - добра храна и добро друштво. Симнете ја е-книгата "Празнични рецепти со Air Fryer Pro" сосема бесплатно.

Кликнете тука да ја превземете

Крцкава храна со помалку масностии

Ви го претставуваме Delimano Air Fryer Pro, поздрава варијанта на пржена храна која ви дава крцкав и вкусен помфрит за неколку минути со 95% помалку маснотии и половина од калориите. И нема компромис со вкусот. Всушност, можете да додадете и зачини по ваш избор за да ги разиграте сетилата

Delimano Air Fryer PRO

Подобар, поголем, подобрен

Delimano Air Fryer Pro е визуелна и технолошка надградба на најпродавниот Delimano Air Fryer. Сè уште ви овозможува подоготовка на пржена храна без чувство на вина, но со големи подобрувања - Delimano Air Fryer Pro:

 • е поголем,: 3,5л капацитет (претходен моде 2,5л) со речиси истите димензии
 • поголемиот капацитет ви овозможува подготовка на 25% повеќе крцкава храна наеднаш
 • има тајмер до 60 минути да ги задоволи потребите на секој рецепт (претходниот модел 30 минути)
 • има подобрена кошница за подобри резултати и полесна работа
 • одвојување на кошницата од фиоката само со едно копче
 • технолошка надградба на системот за греење за подобри резултати и подолг век на траење
 • рамен врв, наместо испакнат, за да можете одозгора да ставите чинија
 • управување со две копчиња
 • автоматско исклучување – кога тајмерот ќе заврши, апаратот се исклучува автоматски за спречи препечена храна
 • индикатор светилки - покажуваат кога апаратот работи и кога температура е достигната
Delimano Air Fryer PRO

Имајте крцкава, топла храна за неколку минути

Нема дилеми - пржената храна е вкусна. Вкусен помфрит, пилешки медалјони, прстени од кромид, печен зеленчук - речиси е невозможно да кажете не на пржена храна! Но, цената која ќе ја платите по јадењето на пржена храна е брзо видлива на вашите колкови (и здравје). Ако сакате да го намалите обемот во половината, да ја замените пржената храна со храна готвена со топол воздух, ова е добро место за почеток!

 • Delimano Air Fryer PRO

  Помфрит

 • Delimano Air Fryer PRO

  Крцкаво пилешко

 • Delimano Air Fryer PRO

  Зеленчук

 • Delimano Air Fryer PRO

  Прстени од кромид

Уживајте во крцкава храна со помалку маснотии во 4 едноставни чекори

Подготовката на пржена храна со Delimano Air Fryer Pro е толку лесно, дури и децата можат да го прават. Само следете 4 лесни чекори:

 • Delimano Air Fryer PRO

  Ставете ги состојките во кошницата

 • Delimano Air Fryer PRO

  Изберете го времето и температурата на готвење

 • Delimano Air Fryer PRO

  Отворете ја фиоката откако ќе заврши готвењето

 • Delimano Air Fryer PRO

  Уживајте во вкусна храна со помалку калории

Нелеплива облога за совршено подготвена храна и лесно чистење

Брзо и лесно чистење - нелепливата облога спречува лепење на храната на површината, па затоа чистењето ќе биде неверојатно лесно и брзо. Можете да го користите вашиот Апарат за готвење со топол воздух секој ден без триење или заменување на тавата.

Delimano Air Fryer PRO

Достапен во 3 различни бои

Delimano Air Fryer PRO е достапен во 3 различни бои:

 • црна
 • бела
 • црвена

Изберете ја бојата која најмногу ќе ви одговара во вашата кујна.

Delimano Air Fryer PRO

Надградете го вашиот Air fryer PRO

3 додатоци кои ќе ви овозможат дополнително уживање во готвењето со Air Fryer PRO:

Технички карактеристики
Димензија 35x26x30.6см.
Дополнителни карактеристики 3,5л. капацитет, тајмер до 60 мин.
Материјал железо, ПВЦ, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.