Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Air Fryer Deluxe Апарат за готвење

Photo
Video

Уживајте во вкусот на пржена храна без грижа на совет. Со циркулирање на топол воздух, Delimano Air Fryer Deluxe ја подготвува храната без да ја пржи во зејтин или други маснотии. Има кошница со капацитет од 3,2л и во него можете да подготвувате 800гр. компири и 500гр. пилешки стек. Има и нелеплива облога која спречува храната да се залепи на површината.

Delimano Air Fryer Deluxe Апарат за готвење
6.990,00 ден.
5.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Уживајте во вкусот на пржена храна без грижа на совет. Со циркулирање на топол воздух, Delimano Air Fryer Deluxe ја подготвува храната без да ја пржи во зејтин или други маснотии. Има кошница со капацитет од 3,2л и во него можете да подготвувате 800гр. компири и 500гр. пилешки стек. Има и нелеплива облога која спречува храната да се залепи на површината.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Здрава варијанта на вашите омилени јадења

Delimano Air fryer Deluxe - апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена. Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

Одлично за семејни оброци

Уживајте во вкусот на пржена храна без грижа на совет. Со циркулирање на топол воздух, Delimano Air Fryer Deluxe ја подготвува храната без да ја пржи во зејтин или други маснотии. Има кошница со капацитет од 3,2л и во него можете да подготвувате 800гр. компири и 500гр. пилешки стек. Има и нелеплива облога која спречува храната да се залепи на површината.

Идеален за подготовка на сочни и слатки јадења

Air fryer Deluxe е соодветен за подготовка на сите видови на јадења кои обично ги подготвувате во рерна или во фритеза со врело масло.

Дополнителни информации

Технички информации:

  • Технички карактеристики: 220-240V~50/60Hz 1300-1500W, Класа I
  • Капацитет на кошницата: 325л
  • Главен материјал: Куќиште: пластика; Сад: железо
  • Кабел: направен од ПВЦ; должина: +1.0м
  • Прилагодлива температура

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома