Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-72%

Adriano Капакот е совршен додаток за лонци и тави со дијаметар од 26см и ќе ви помогне да го забрзате процесот на готвење додека во исто време заштедутвате струја. Направен е од стакло и нерѓосувачки челик  и може да се користи во рерната. Проѕирен е за практична употреба и може да се мие во машина за садови.

Delimano Adriano Капак

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 245,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Adriano Капакот е совршен додаток за лонци и тави со дијаметар од 26см и ќе ви помогне да го забрзате процесот на готвење додека во исто време заштедутвате струја. Направен е од стакло и нерѓосувачки челик  и може да се користи во рерната. Проѕирен е за практична употреба и може да се мие во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Капак кој може да се користи во рерна

Нарачајте си го овој практичен капак кој ќе можете да го користите со Adriano's садовите за готвење кои можат да се користат во рерна и забрзајте го процесот на готвење или печење. Создадете идеални услови за бавно готвење и готвење со пареа или покријте го месото или лазањата за да добиете рамномерно испечено јадење. Delimano Adriano’s Капакот е направен од стакло со нерѓосувачки челук и може безбедно да се корисни во рерна и да се мие во машина за садови. Совршен е за садови со дијаметар од 26см.

Последната генерација садови за готвење

Delimano ви ја претставува последната линија садови за готвење за резултати исти како професионалните. Капаците од оваа линија совршено одговараат и на други садови за горвење.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star