Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Adriano’s Ultimate Капак

Photo
Video
-86%

Adriano's Ultimate капакот е совршен додаток за вашиот Adriano's Ultimate ростер. Изработен е од стакло, прстен од нерѓосувачки челик и рачка низ која можете да додавате течности, овој капак е клучот до сочно печено месо и вкусен гулаш. Проѕирен за практична употреба, безбеден за во машина за садови за лесно чистење.

Delimano Adriano’s Ultimate Капак

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 179,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Adriano's Ultimate капакот е совршен додаток за вашиот Adriano's Ultimate ростер. Изработен е од стакло, прстен од нерѓосувачки челик и рачка низ која можете да додавате течности, овој капак е клучот до сочно печено месо и вкусен гулаш. Проѕирен за практична употреба, безбеден за во машина за садови за лесно чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Adriano's Ultimate капакот е совршен додаток за вашиот Adriano's Ultimate ростер. Изработен е од стакло, прстен од нерѓосувачки челик и рачка низ која можете да додавате течности, овој капак е клучот до сочно печено месо и вкусен гулаш. Проѕирен за практична употреба, безбеден за во машина за садови за лесно чистење.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star