Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano 18in1 MultiCooker - Мултинаменски апарат за готвење

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Овозможува лесна и едноставна подготовка на вашата омилена храна како месо, зеленчук, супи. чорби и уште многу повеќе. Овој мултинаменски апарат за готвење, овозможува вашиот оброк да биде подготвен во точно време кога вас ви одговара. Има голем ЛЕД дисплеј на кој може да одберете некои од 17 различни и 1 редовна функција. Лесен за употреба, чистење и енергетски ефикасен. Капацитет: 4л.

Delimano 18in1 MultiCooker - Мултинаменски апарат за готвење
4.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Овозможува лесна и едноставна подготовка на вашата омилена храна како месо, зеленчук, супи. чорби и уште многу повеќе. Овој мултинаменски апарат за готвење, овозможува вашиот оброк да биде подготвен во точно време кога вас ви одговара. Има голем ЛЕД дисплеј на кој може да одберете некои од 17 различни и 1 редовна функција. Лесен за употреба, чистење и енергетски ефикасен. Капацитет: 4л.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Лонец кој сам готви и кој подготвува јадења за вас

Ако сте во потрага по лесен и практичен начин за подготовка на вашите омилени јадења го имаме идеалниот лонец за вас. Delimano 18in1 MultiCooker ќе ја заврши сета работа, а се што вие треба да направите е да ги ставите состојките, да го поставите програмот и да го одредите времетраењето.

Универзален и едноставен за користење

Без разлика дали печете, пржите или готвите бавно: 17 основни функции плус 1 која вие ќе ја одредите можат да се програмираат со автоматски режими за подготовка на специфични јадења.

Ајде секому да се даде можност да биде вистински готвач

Сега и вие конечно ќе можете да подготвувате вкусни јадења кои ќе ги импресионираат гостите без разлика дали сте добар готвач или не. Се што треба да правите е да го следите рецептот и да изберете соодветен програм. Резултатите ќе бидат вкусни и професионални!

 • Вкусни супи и сосови.

 • Идеално за сите видови месо, риба, чорби и рижота.

 • Бавно готвење или хранливи јадења од зеленчук .

 • Готвење на ориз или тестенини.

 • Омлети, ладни колачи или солени колачи.

 • Печење леб или пица и уште многу други работи!

Современ дизајн за модерен начин на живот

Садот од не’рѓосувачки челик во комбинација со црн капак и импресивни детали, резултира во современ дизајн кој се вклопува во секоја кујна.

Но, вие не мора да го користите лонецот само – Delimano 18in1 MultiCooker е совршен за кампови, каравани и за викендици – секаде каде може да најдете штекер за да се олесни подготовката на домашен оброк.

Зошто готвењето со Delimano 18in1 multicooker е толку лесно?

 • Лесно подготвување на храна со 17 основни и 1 програмa којa вие ќе ja одредите

 • Внатрешен сад со нелеплива облога за лесно чистење

 • Вклучени додатоци: лажица, сад за мерење, супена лажица и додаток за готвење на пареа.

 • Голем дисплеј за лесно и брзо одредување на потребните команди за специфични јадења.

Уникатното вакумирано запечатување ви овозможува да ја процесирате храната побрзо

Неговиот пренослив дизајн ви овозможува да имате вкусно домашно јадење каде и да најдете извор на напојување. Поставете го греењето и времетраењето и Delimano 18in1 MultiCooker ќе почне да готви точно онака како сакате и кога сакате. Можете да дојдете дома од работа и да ве чека превкусно и топло јадење.

Мерило за контрола на количината

И ќе ви се допадне мерилото за мерење на контрола на количината која е ставена во тенџерето за лесна контрола врз масата и состојките.

Повеќе време за семејството, помалку време поминато во готвење и чистење

Внатрешниот сад со голем капацитет, овозможува готвење дури и за целото семејство. Керамичката внатрешност со нелеплива облога нуди оптимална и ефикасна распределба на топлината и прави чистењето да биде брзо и лесно после оброкот.

Одложете го почетокот до 24 часа

Delimano 18in1 MultiCooker овозможува одложување на готвењето до 24 часа.

Технички карактеристики:

 • Дисплеј на допир, црна позадина, сребрена боја
 • Моќност: 700 W
 • Капацитет: 5л. внатрешен сад (макс), 4л. за употреба
 • Дебелина на садот: 1 мм.
 • Нелеплива облога
 • Функција за автоматско заклучување / заштита за деца
 • 24ч. можност за одложен старт
 • 17 функции + 1 основна програма
 • Заштита од прегревање
 • Моќност: 220-240V
Технички карактеристики
Дополнителни информации Дисплеј на допир, црна позадина, сребрена боја
Моќност: 700 W
Капацитет: 5л. внатрешен сад (макс), 4л. за употреба
Дебелина на садот: 1 мм.
Нелеплива облога
Функција за автоматско заклучување / заштита за деца
24ч. можност за одложен старт
17 функции + 1 основна програма
Заштита од прегревање
Моќност: 220-240V

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

OLGA

www.topshop.com.mk

KORISNO
ODLICNO NESTO ZA PRIPREMANE NA HRANA SE ZADRZIVAAT SITE SOSTOJKI

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.